Kongre var hareket yok

Videoyu Aç Kongre var hareket yok
A
a

Eskişehirspor’da kulübün belki de kaderini belirleyecek olan kongre bugün 10.00’da Anemon Otel’de yapılacak. Ancak ortada ne aday var ne de aday adayı... Kısacası koca camiadan çıt çıkmıyor.


 
Ertelenmesi bekleniyor
Sezon başında yaşanılan lisans krizi nedeniyle ligin ilk yarısında genç futbolcularıyla mücadele etmek zorunda kalan Eskişehirspor, oldukça zorlu bir dönemden geçiyor. Başkan Halil Ünal geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada kongreye gideceğini ve bu kongrede de aday olmayacağını açıklamıştı. Bugün yapılması gereken Eskişehirspor kongresinde çoğunluğun sağlanamamasına kesin gözüyle bakılıyor.
 
Yine ortada aday yok
Siyah-Kırmızılı camiada alınan Genel Kurul kararının ardından başkan adayı çıkmaması bugün yapılacak olan kongrenin ertelenmesine yol açıyor. 3 Ocak’a ertelenen kongrede başkan adayının çıkıp çıkmayacağı bu hafta içinde belli olacak. Başkan adaylığı için Dündar Ünlü, Nebi Hatipoğlu’nun ismi gündeme gelmişti. Eğer 3 Ocak’ta da hiçbir aday çıkmaz ise Başkan Halil Ünal’ın tekrar aday olabileceği konuşuluyor.
 
1000
icon
Es 27 Aralık 2018 09:20

Eskişehirspor Kulübü’nün borcu 50milyon civarında olsaydı ve durumu iyi vaziyette iken Eskişehirspor kulüp başkanlığı için seçime kesin 4-5 aday girerdi. Ama ne Yazık ki kulüp’ün var olma ve hatta yok olmama mücadelesi verirken şehirden çıt çıkmıyor.Allah sonumuzu hayır etsin..Umarım Eskişehirspor için hayırlısı olur..

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi