KORONA KİLİDİ

Videoyu Aç KORONA KİLİDİ
A
a

Kent merkezinde bulunan Dede Korkut Parkı ile Mihalıççık’taki Yunus Emre Türbesi koronavirüs tedbirleri kapsamında güvenlik şeridi çekilerek bir süreliğine kapatıldı.


Tüm Türkiye’de etkisini arttıran koronavirüs salgınına karşı kentimizdeki önlemler de bir bir artıyor. Bu kapsamda polis ekipleri de salgına karşı kapatılan alanlara girilmemesi konusunda uyarılarda bulunmak amacıyla devriye geziyor.
YAZI ASILDI
2013 Eskişehir Kültür Başkenti Ajansı Kalıcı eserler kapsamında yapılan Dede Korkut Parkı, güvenlik şeridi çekilmek suretiyle kapandı. Valiliğin talimatıyla kapatılan parkın kapısına ‘Yen Tip Corona Virüs (COVİD-19) salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında Dede Korkut Parkımız ve Spor alanlarımız kullanıma kapatılmıştır’ yazısı asıldı.
TEDBİR ALINDI
Mihalıççık ilçesinde bulunan Yunus Emre türbesinin kapısına koronavirüs tedbirleri kapsamında kilit vuruldu. Anadolu’nun en önemli şahsiyetlerinden, velî kullarından olan Yunus Emre’nin Mihalıççık ilçesinde bulunan türbesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatıldı. Jandarma girişleri engellemek için türbenin kapısına kilit vurup, girilmez şeridi çekti. ESRA ÜNLÜ
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi