Korona Virüse Karşı Uyarılar Sürüyor

Videoyu Aç Korona Virüse Karşı Uyarılar Sürüyor
A
a

Tepebaşı Belediyesi, Korona Virüs İle Mücadele Çalışmaları Kapsamında Vatandaşları Sosyal Mesafe, Maske Ve Hijyen Konularında Uyarmaya Devam Ederken, Zabıta Ekiplerinin İş Yeri Denetlemeleri De Aralıksız Şekilde Sürüyor.

Tepebaşı Belediyesi, Korona virüs ile mücadele çalışmaları kapsamında vatandaşları sosyal mesafe, maske ve hijyen konularında uyarmaya devam ederken, zabıta ekiplerinin iş yeri denetlemeleri de aralıksız şekilde sürüyor.
Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Eskişehirlilere pandemi ile birlikte devam eden normalleşme sürecinde, tedbirlerin ihmal edilmemesi gerektiğini hatırlatıyor. Yaya yoğunluğunun yaşandığı noktalarda vatandaşları bilgilendiren ekipler, özellikle maske kullanımı ve sosyal mesafe gibi hususlarda uyarılarda bulunuyor. Kentte maske takma zorunluluğu olduğunu belirten Zabıta Müdürlüğü ekipleri, maske takmayan ya da yanlış şekilde takan vatandaşlara uyarıda bulunuyor. Ayrıca araçlardan yapılan anonslar ile de maske kullanımının önemi, sosyal mesafe ve hijyen kuralları hususlarına dikkat çekiliyor.
İş yeri denetimleri sürüyor
Öte yandan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, emniyet güçleri ile ortaklaşa gerçekleştirilen iş yeri denetimlerini de sürdürüyor. İş yerlerinin belirlenen kural ve önlemlere uygunluğunu denetleyen ekipler, işletmelerin genelgelere uygunluğunu kontrol ediyor. Çalışmalar kapsamında hijyen kuralları, Korona virüs tedbirleri, sosyal mesafe şartları gibi hususlar titizlik ile inceleniyor.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi