Köy Yollarını İnceledi

Videoyu Aç Köy Yollarını İnceledi
A
a

Kütahya Valisi Ali Çelik, Tavşanlı’Nın Yörgüç, Bozbelen İle Domaniç’İn Böçen, Güney Köylerinde Yapımı Devam Eden Ve Yapılması Planlanan Yolları İnceledi.

Kütahya Valisi Ali Çelik, Tavşanlı’nın Yörgüç, Bozbelen ile Domaniç’in Böçen, Güney köylerinde yapımı devam eden ve yapılması planlanan yolları inceledi.
Çalışmaların hızlı şekilde sürdürüldüğünü kaydeden Vali Ali Çelik, Tavşanlı Köylere Hizmet Götürme Birliği ile Kütahya İl Özel İdaresi arasında imzalanan bir milyon 400 bin TL tutarındaki protokol kapsamında Yörgüç- Bozbelen köyleri arasındaki 4 kilometre yolda BSK sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini söyledi.
Köyleri ziyaretleri esnasında Telekom İl Müdürü Fatih Özgül’le de görüşen Vali Çelik, iletişim kalitesinin artırılması için İl Özel İdaresi ile Telekom iş birliğinde köylere fiber kablo döşeneceğini, güzergah çalışmalarının başlatıldığını söyledi.
Vali Çelik’e Tavşanlı Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Domaniç Kaymakamı Muhammed Enes İpek ile İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak eşlik etti.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi