Köylüler İzmirli Depremzedelere 3 Ton Patates Yolladı

Videoyu Aç Köylüler İzmirli Depremzedelere 3 Ton Patates Yolladı
A
a

Afyonkarahisar'ın Şuhut İlçesine Bağlı Efe Köyü Muhtarlığı Ve Yardımsever Vatandaşlar Tarafından İzmir'de Meydana Gelen Depremden Dolayı Mağdur Olan İzmirli Vatandaşlara İlçede Yetişen 3 Ton Patates Gönderildi.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesine bağlı Efe Köyü Muhtarlığı ve yardımsever vatandaşlar tarafından İzmir’de meydana gelen depremden dolayı mağdur depremzedelere 3 ton patates gönderildi.
Depremzedelere gönderilmek üzere muhtarlığa getirilen 3 ton civarında patates depremzedelere ulaştırılması için İzmir Bayraklı Belediyesi’ne gönderilmek üzere yola çıktı. Efe Köyü Muhtarı Mahmut İnce yardımla ilgili açıklamasında, ’’Efe köyümüzde muhtarlığımız öncülüğünde köyümüzün hayırsever vatandaşları ile birlikte güzel bir yardımlaşma kampanyası düzenledik. Kampanya kapsamında köyümüzün ve ilçemizin lezzetli kışlık 3 ton patatesini İzmir ilimizde meydana gelen depremde mağdur olan kardeşlerimize gönderilmek üzere topladık. Elbirliği ile İzmir Bayraklı Belediyesi’ne gönderdik. Bu güzel yardımlaşma kampanyamızda emeği geçen tüm köy halkımıza canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi