Küçükelmalı’daki Ekoturizm Ve Eğitim Kampı İlk Misafirlerini Ağırladı

Videoyu Aç Küçükelmalı’daki Ekoturizm Ve Eğitim Kampı İlk Misafirlerini Ağırladı
A
a

Bilecik’in Pazaryeri İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçeye kazandırılan Ekoturizm ve Eğitim Kampı ilk misafirlerini ağırladı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bilecik’in Pazaryeri İlçe Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçeye kazandırılan Ekoturizm ve Eğitim Kampı ilk misafirlerini ağırladı.
Pazaryeri’nin turizm altyapısına katkı sağlaması amacıyla Pazaryeri Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında Küçükelmalı köyünde bulunan eski okul binası onarılarak, Ekoturizm ve Eğitim Kampı olarak hazırlanmıştı. Ekoturizm ve Eğitim Kampına ilk misafir olarak Osmaneli ilçesinden 20 öğrenci grubu geldi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci Ekoturizm ve Eğitim Kampında Osmaneli Balaban İlkokulu’ndan Küçükelmalı’ya gelen 20 öğrenciyi okul öğretmeni Mehmet Fatih Pesen rehberliğinde ağırladı. Öğrenciler, Ekoturizm ve Eğitim Kampında gün boyu çeşitli aktivitelerde bulunurken, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi