Kurallara Uymayan 58 Sürücüye 7 Bin 800 Lira Para Cezası Kesildi

Videoyu Aç Kurallara Uymayan 58 Sürücüye 7 Bin 800 Lira Para Cezası Kesildi
A
a

Afyonkarahisar’In Sandıklı İlçesinde Polis Ekipleri Tarafından Sürücü Ve Yayalara Yönelik Trafik Denetimi Gerçekleştirildi. Yaklaşık 3 Saat Süren Denetimlerde 56 Araç Denetlenirken, Kural İhlali Yapan Sürücülere 7 Bin 800 Lira Para Cezası Uygulandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın Sandıklı ilçesinde polis ekipleri tarafından sürücü ve yayalara yönelik trafik denetimi gerçekleştirildi. Yaklaşık 3 saat süren denetimlerde 56 araç denetlenirken, kural ihlali yapan sürücülere 7 bin 800 lira para cezası uygulandı.
Sandıklı İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından trafik denetimi gerçekleştirildi. İlçe merkezindeki İstasyon Caddesinde gerçekleştirilen uygulamada ekipler evrak kontrolü ile emniyet kemeri uygulaması yaptı. Ekipler ayrıca durdurdukları araç sürücüleri ve yayları da maske konusunda uyarmayı ihmal etmedi. Yaklaşık 3 saat süren denetimlerde 56 araç denetlenirken, kural ihlali yapan sürücülere yaklaşık 7 bin 800 lira para cezası uygulandı. Denetimlerde ayrıca trafikten men edilen araç ve motosikletler ise çekici yardımı ile otoparka çekildi.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi