KURTARICI ÖZEÇOĞLU!

Videoyu Aç KURTARICI ÖZEÇOĞLU!
A
a

Eskişehirspor’da 13 Ekim’de yapılacak olan kongre öncesi camia kurtarıcı olarak Sinan Özeçoğlu’nu görüyor. ETB Başkanı Murat Diri, “Tarihinin en karanlık dönemlerinden birini yaşayan Eskişehirspor’u, bugün içinde bulunduğu durumdan kurtarabilecek isim Sinan Özeçoğlu’dur” dedi.

Destek verilmeli
Eskişehirspor Taraftarlar Birliği (ETB) Başkanı Murat Diri, eski başkan Sinan Özeçoğlu’nun adaylığı sıcak baktığını fakat şehrin de artık sorumluluk alarak, Özeçoğlu’na destek mesajları vermesi gerektiğini söyledi. Diri, yaptığı açıklamada, “Tarihinin en karanlık dönemlerinden birini yaşayan Eskişehirspor’un, bugün içinde bulunduğu durumdan kurtarabilecek isim Sinan Özeçoğlu’dur” ifadelerini kullandı.
 
Şehir kenetlenmeli
Diri, “Kendisi haftalardır alacaklı dosyalarla görüşmeler yapmakta anlaşmaya çalışmaktadır. Şehrimizin ileri gelenlerinin, iş adamlarının ve maddi anlamda destek olabilecek kişilerin artık bir telefon edip; ‘Eğer başkan olursan ben de bir loca alırım, eğer başkan olursan ben de 1 milyon veririm, eğer başkan olursan ESO olarak 3 milyon veriyoruz, eğer başkan olursan ETO olarak 2 milyon veriyoruz, eğer başkan olursan led alana 300 bin reklam veriyorum. Ben bir ev/araba veriyorum gibi destek olmak amaçlı bir kaç telefon edilmesi, mesajlar atılması, açıklamalar yapılması, şehrimizi tekrar kenetleyecektir” dedi.
 
Durum ortada
“Gelin kibir yapmayın” diyen Diri, “İşler iyi gidince yine beraber tribünlerde marşlar söyleyeceğiz Avrupa’ya uçaklara beraber bineceğiz. Bu şartlarda elini taşın altına koyabilecek birisi varken adaylığını açıklamadı ki dümenine girmek koskoca insanlara o makamlara iş adamlığına yakışmamaktadır. Durum ortada sen ben yok Eskişehirspor var. Tüm odalarımızdan iş adamlarımızdan bu bağlamda destek açıklaması bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi