Kurtuluş Savaşı Kahramanları Video İle Yad Edildi

Videoyu Aç Kurtuluş Savaşı Kahramanları Video İle Yad Edildi
A
a

Afyonkarahisar’In İscehisar İlçesinde Bulunan Giresunlular Şehitliğine Özel Doğa Koruma Ve Milli Parklar Müdürlüğü Tarafından Vido Film Çekilerek Sosyal Medyada Paylaşıldı. Büyük Beğeni Toplayan Video İle Kurtuluş Savaşı’Nın Ölümsüz Kahramanları Yad Edildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesinde bulunan Giresunlular Şehitliğine özel Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından vido film çekilerek sosyal medyada paylaşıldı. Büyük beğeni toplayan video ile Kurtuluş Savaşı’nın ölümsüz kahramanları yad edildi.
Afyonkarahisar’ın İscehisar ilçesi Doğanlar köyü sınırları içerisinde, Dedesivrisi mevkiinde yer alan ve Büyük Taarruz ve Başkumandanlık Meydan Muharebesi sırasında Giresun ve yöresinden gelen gönüllü alayın askerlerinin burada şehit olmasından dolayı "Giresunlular Şehitliği" adını alan şehitlik için Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğü tarafından çekilen video çekilerek tanıtım filmi hazırlandı. Sosyal medyada paylaşılan ve büyük beğeni toplayan tanıtım filmi ile Giresun’dan gelerek büyük kahramanlık örneği gösteren 47. Alay şehitleri bir kez daha anıldı.
Kaynak : Afyon Haberleri
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi