Kütahya, Vakalarda Artışı Sürdürdü

Videoyu Aç Kütahya, Vakalarda Artışı Sürdürdü
A
a

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’Nın Açıkladığı Son Vaka Haritasına Göre Kütahya’Da Vaka Artışı Devam Etti Ve Her Yüz Binde Bir Vaka Sayısı 138,67 İle Ege Bölgesinde En Çok Vakaya Sahip İkinci İl Oldu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı son vaka haritasına göre Kütahya’da vaka artışı devam etti ve her yüz binde bir vaka sayısı 138,67 ile Ege bölgesinde en çok vakaya sahip ikinci il oldu.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın açıkladığı son vaka haritasına göre Kütahya artışı sürdürdü. Her yüz binde bir vaka sayısı 138,67 olan Kütahya Ege Bölgesinde en çok vakaya sahip ikinci il oldu. Haftalardır vakaların arttığı Kütahya’da geçtiğimiz hafta açıklanan vaka haritasında 108,55 olan oran yeni harita ile 138,67’ye yükseldi. Kütahya bu sonuç ile vaka sayında yükselişi sürdürken Ege’de 172,11 ile ilk sırada olan Denizli’nin ardından ikinci sırada yer aldı.
Vakaların artışını değerlendiren vatandaşlar aşının önemine dikkat çekerek herkesi aşı olmaya davet etti, sosyal mesafe ve maske kullanımına gerekli önemin gösterilmesi gerektiğini vurguladı.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi