Kütahya’Da 9 Ayda 1349 Yeni İş Yeri Açıldı

Videoyu Aç Kütahya’Da 9 Ayda 1349 Yeni İş Yeri Açıldı
A
a

Ak Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği (Kütesob) Başkanı İbrahim Yiğit'i Ziyaret Ederek, Esnafların Durumuyla İlgili Bilgi Alış Verişinde Bulundu.

Kütahya’da son 9 ayda 1349 yeni iş yerinin açıldığı bildirildi.
AK Parti Kütahya İl Başkanı Sebahattin Ceyhun, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KÜTESOB) Başkanı İbrahim Yiğit’i ziyaret ederek, esnafların durumuyla ilgili bilgi alış verişinde bulundu.
Ziyarette konuşan Başkan Ceyhun, "CHP Kütahya milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın ’535 iş yeri kapandı haberi’ şeklindeki bilgisi doğrudur. Bunların bir kısmı yaş nedeniyle, bir kısmı devir nedeniyle bir kısmı da ekonomik nedenlerle kapandı. Ancak aynı zamanda 1349 işyeri de açıldı. Kasap bundan hiç bahsetmiyor. Bunu iyi niyetle açıklamanın imkanı yok. Birlik beraberliğe en fazla ihtiyacımız olduğu bir zamanda böyle açıklamalar toplumun moral ve motivasyonunu iyice bozmakta, karamsar olur bir hava oluşturmaktadır. Bunlar gündem oluşturmaya yönelik aciz girişimlerdir. Özellikle şu süreçte esnafa Cumhuriyet tarihinin en büyük desteği verilmiştir, verilmektedir" ifadelerini kullandı.
Ziyarette AK Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Fatih Oruç’ta hazır bulundu.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi