Kütahya Tasarım Teknokent’Te Yönetim Kurulu Toplantısı

Videoyu Aç Kütahya Tasarım Teknokent’Te Yönetim Kurulu Toplantısı
A
a

Kütahya Tasarım Teknokent’Te Yönetim Kurulu Toplantısı

Kütahya Tasarım Teknokent Yönetici A.Ş. Yönetim Kurulunun ilk toplantısı Teknokent’in yeni tasarlanan çok amaçlı toplantı salonunda yapıldı.
Dumlupınar Üniversitesi Senato Salonu’nda düzenlenenlerden farklı olarak ilk kez Teknokent Toplantı Salonu’nda Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kazım Uysal’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya Belediye Başkanı Alim Işık, yönetim kurulu başkanvekili Prof. Dr. Hasan Göçmez, KUTSO adına Selman Hatipoğlu, OSB 2 Temsilcisi Mustafa Yenipazar ve Tavşanlı Ticaret Odası Temsilcisi Hasan Özyaşar ve Teknokent Genel Müdürü Prof. Dr. Ersan Öz katıldı.
Toplantıyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, Prof. Dr. Ersan Öz’ün yaptığı kısa bilgilendirmenin ardından üç yeni projenin daha kabul edilip faaliyete geçtiği, Teknokent’te yüzde 85 doluluk oranına ulaşıldığı, teknoloji ve Ar-Ge üretimine ara vermeden devam edildiği ve projeleriyle Türkiye’de ilklere imza atmaya başlayan Kütahya Tasarım Teknokent’in aynı zamanda ilk defa kârlılık rakamlarına ulaştığı belirtildi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi