Lösemi hastalığına dikkat çektiler

Videoyu Aç Lösemi hastalığına dikkat çektiler
A
a

21. Uluslararası Lösemili Çocuklar Ayı nedeniyle LÖSEV Eskişehir İl Temsilciliği tarafından bisiklet etkinliği düzenlendi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
21. Uluslararası Lösemili Çocuklar Ayı nedeniyle düzenlenen etkinlik hakkında bilgi veren LÖSEV Eskişehir İl Koordinatörü Yelda İlker, amaçlarının lösemili çocuklara destek olmak ve lösemi hastalığına karşı farkındalık yaratmak olduğunu ifade etti. İlker, "21'incisini düzenlediğimiz Uluslararası Lösemili Çocuklar Ayı Bisiklet Farkındalık Turu düzenliyoruz biz. Eskişehir'imizden yüksek bir katılımla gerçekleştirdiğimiz bu turumuz ile lösemili çocuklarımıza destek yaratmak, onların içinde bulundukları durumu daha fazla hissetmek adına bu faaliyetimizi düzenledik. Bu ayda çeşitli, farklı etkinliklerimiz oluyor. Aynı zamanda tabi ki yaklaşan kurban bayramı nedeniyle farklı farklı etkinliklerimiz oluyor ay içerisinde" dedi. 

ESKİŞEHİR HALKI HEP YANIMIZDA 
Eskişehir halkına kendilerine verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden İlker, "Son dönemde Eskişehir halkımızın bize ilgisi ve desteği çok fazla. Özellikle içinde bulunduğumuz kurban bayramı arefesinde her zaman yanımızda hissediyoruz. Bize her zaman Hoşnudiye Mahallesindeki ofisimizden ulaşabilirler" diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir