LÖSEV’den Başkan Kurt’a teşekkür ziyareti

Videoyu Aç LÖSEV’den Başkan Kurt’a teşekkür ziyareti
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Eskişehir İl Koordinatör Yardımcısı Meltem Durulgan ve Halkla İlişkiler sorumlusu Yasemin Durukan katıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
LÖSEV Eskişehir Koordinatör Yardımcısı Meltem Durulgan, Başkan Kurt’a vakıflarına verdiği destekler için teşekkür etti. Lösemi hastalığının bulaşıcı olmayan, tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu ifade eden Durulgan, hastalığın tedavisinde eritrosit, plazma ve trombosit gibi kan ürünlerine ihtiyaç olduğunu belirterek, gönüllü donörlere ihtiyaçları olduğunun altını çizdi. Halkı bu konuda duyarlı olmaya çağıran Durulgan, löseminin tedavisinde kan bağışının çok önemli olduğunu kaydetti.
 
Lösemi hastalığıyla ilgili mücadele konusunda LÖSEV’in yaptığı başarılı çalışmaları takdir ettiğini belirten Başkan Kurt, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Bağışlanan her kanın bir can ve yeni bir hayat olduğunu söyleyen Başkan Kurt, vatandaşlara bu konuda duyarlı olmaları çağrısında bulundu.
 
Ziyaret sonunda LÖSEV yetkilileri, Başkan Kurt’a vakıflarına verdiği desteklerden dolayı “Teşekkür Plaketi” verdi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi