Mağduriyet giderildi!

Videoyu Aç Mağduriyet giderildi!
A
a

ESKİ Temmuz ayı Genel Kurul Toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
ESKİ Temmuz ayı Genel Kurul Toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda ESKİ Su Havzaları Koruma Yönetmeliği'nin 3126 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 'İçme Kullanma Suyu Havzalarının Korunmasına Dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik' hükümleri gereğince yeniden düzenlenmesine ilişkin madde, oy birliği ile kabul edildi.

HUKUKİ İŞLEM YAPILDI MI? 
Meclis toplantısında gündem dışı söz alan AK Parti Meclis Üyesi Murat Özcan, "Alpu'da daha önce suyla ilgili oluşmuş bir sıkıntı vardı. Şimdi de sayaç ölçümü ile ilgili sıkıntı yaşandığını duyduk. Belediye tarafından soruşturma başlatıldığını biliyoruz. Bu kişi hala belediyede çalışıyor mu? Başka hukuki bir işlem yapıldı mı?" dedi.

KONU ŞU AN YARGIDA 
AK Partili Özcan'a yanıt veren ESKİ Genel Müdür Vekili Oğuzhan Özen, olayın bir yıl önce yaşanan bir vaka olduğunu söyledi. Özen," Gerekli tespitler yapılmıştır. Bu kişi 657'ye tabi bir devlet memuru. Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulmuş. Mağdur olan vatandaşların mağduriyeti giderilmiş. Konu da yargıda şu an. Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Devlet memurluğundan çıkarıldı ama İçişleri Bakanlığı'nın kararını bekliyoruz" şeklinde konuştu. MELTEM KARAKAŞ KAYA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi