İSMET TOSUN

ANNEMİN YARASI

ANNEMİN YARASI

15 Kasım 2020 21:01
A
a

 

Bu hafta film köşemizde sizlere 2016 yapımı olan Ozan Açıktan'ın yönettiği ve başrollerinde Meryem Uzerli, Ozan Güven, Belçim Bilgin ve Okan Yalabık gibi oyuncuların rol aldığı 2016 yapımı olan “Annemin Yarası” filmini anlatacağım.

2015 yılında başlanan film çekimleri, Türkiye'nin yanı sıra Makedonya, Bosna-Hersek, Hırvatistan ve Sırbistan'da gerçekleştirildi. Filmin hikayesi ise şu şekildedir.

Yetimhanede kalan Bosnalı Salih, 18 yaşına basınca anne ve babasını bulmak üzere yetimhaneden ayrılır. Geçimini sağlamak için bir işe ve kalacak bir yere ihtiyacı olan Salih bir çiftlikte hem iş hem de kalacak yer bulur. Hiç ummadığı bir anda kendine sıcak bir yuva bulan Salih bunca yıldır tatmadığı aile sıcaklığını tatmaya başlamıştır. Bulunduğu yerden ve insanlardan memnun olup onlara alışsa da Salih ailesini aramaktan vazgeçmez ve onlarla ilgili tüm izleri sürer. Ancak bulduğu izler onu bir sırra ve sırlarda her aralandığında Salih ve etrafındaki insanları çıkmaza sokmaktadır.

Soluk soluğa izleyeceğiniz bu dram türündeki film Salih’le birlikte izleyiciyi de umut arayışına sokuyor. Bu Türk yapımı olan filmi izlemediyseniz daha fazla spoiler vermeden siz değerli okurları filme ve Salih’le birlikte umudun izini sürmeye davet ediyorum. İyi seyirler…

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi