İSMET TOSUN

ELTİLERİN SAVAŞI

24 Ağustos 2020 00:05
A
a

 Bu hafta film köşemizde sizlere yönetmenliğini Onur Bilgetay, senaristliğini Gupse Özay ve baş rollerini ise Gupse Özay, Merve Dizdar, Ferit Aktuğ, Uraz Kaygılaroğlu’nun üstlendiği bir aile komedisi olan “Eltilerin Savaşı” filmini anlatacağım.

 2020 yılının Ocak ayında vizyona giren ve oldukça beğeni toplayan bu komedi türündeki film aile içinde yaşanan iki eltinin çekişmesiyle gerçekleşen olayların komik bir dille  ele alınmasını konu alıyor.

 Gizem ve Sultan elti olan iki genç kadındır. İkili arasında yaşanan ufak atışmalar bir süre sonra yerini tatlı bir rekabete bırakır. Birbirlerinin yaptıklarından geri kalmayan eltiler, kendilerini eğlenceli bir savaşın içinde bulur. Kardeş olan Selim ve Fatih de bir süre sonra eşleri arasında yaşanan bu rekabet rüzgarına kapılır. Sosyal medyaya düşkünlükleri ile bilinen Gizem ve Sultan’ın evlilik hayatlarına odaklanılan filmde, iki eltinin yarış içindeyken Selim ve Fatih’i nasıl etkiledikleri de gözler önüne seriliyor. 

 İki eltinin tatlı ama bir o kadar da düşünceli rekabetini komik bir dille anlatan Gupse Özay aslında günümüzde bir hayli fazla yaşanan aile içi rekabetin nelere yol açtığını ve açacağını kendi tarzı ve yeteneğiyle bizlere farklı bir açıdan anlatıyor. Ailecek izleyebileceğiniz bu film size komik olduğu kadar  düşünceli dakikalarda yaşatacak. İyi seyirler…

Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi