Ezgi Uzgel

KUTSAL CEHENNEM

27 Kasım 2018 23:59
A
a
Geçenlerde bir arkadaşımın tavsiyesiyle Holly Hell (Kutsal Cehennem) diye bir belgesel izledim. Adam Amerika’da bir tarikat kuruyor. Dans, kamplar, yoga, toplantı ve eğitimlerle kişi kazanıyor. Fizik beden önemli değil diyor ama kendisi sürekli makyaj yapıyor ve bir sürü estetik ameliyatı oluyor. Cinsellik düşük bir titreşim deyip kadın ve erkeklerin çift, sevgili, eş olmasını önlüyor; ancak 20 yıl sonra ortaya çıkıyor ki adam hemcinsi olan takipçilerine yıllardır tecavüz ediyor. Bunu da sizin için yapıyorum diyor. Biz bir aileyiz deyip, herkesi gerçek ailelerinden, onları kendinden koruyabilecek kişilerden uzaklaştırıyor.
Çok kötü çakma bir tarikat ancak kesinlikle tarikat olmadığını iddia ediyor. İsimlerini defalarca kez değiştirerek toplum ve yasaların gazabından kaçıyor. Ara ara yer değiştiriyor. En baştakinin kim olduğunu aslında hiç kimse bilmiyor. Hem para vermeleri, hem de hizmet etmeleri isteniyor insanlardan. Bunları yapmaları için haftalık hipnoterapi yöntemleriyle beyinleri yıkanıyor. 20 yıl sonra gerçekler nihayet ortaya çıktığında bile orada çakma Hint öğretilerle kendinde olmayan bilgeliği satan bu sapığı beyni yıkandığı için takip edenler çıkıyor.
Gerçekler ortaya çıktığında yıllardır kendi işini, eğitimini, ailesini, özel hayatını ihmal etmiş kişiler derin bir serzeniş yaşıyor.
Sizin de bir kutsal cehenneminiz var mı peki? Yani cennet süsü verilmiş bir cehenneminiz var mı?
Belki evliliğiniz, belki bir ilişkiniz, belki yukarıdaki gibi bir grubunuz, belki iş yeriniz. İçindeyken ruhunuzun aslında kaç dediği ama belki tam doğru kulbunuzdan yakalanıp tutulduğunuz, ya bir eksiğiniz olduğu ima edilerek tutsak edildiğiniz, yalancı vaatlerle hapsedildiğiniz, burası harika diyerek kandırıldığınız.
Kendisi kutsal cehenneme düşmemiş ya da şu anda içinde bulunduğu kutsal cehennemi fark edemeyen kişiler bunu saçma bulur. İnsan nasıl anlamaz der? Cehennemin sahibinin şeytanlığı ne kadar büyükse anlamak o kadar zordur.
Bir örnek vermek istiyorum. Yıllar önce bir bazı özellikleri olan bir alternatif tıp doktoruna gitmiştim.  Çünkü artık tükenmiş ve bitik hissediyordum. Oturdum ve daha ben bir şey anlatmadan bana: O adamı boşamalısın çünkü seni vampir gibi emiyor dedi. Şok oldum gözümden yaşlar süzüldü. Cehennemin içindeydim, tüm veriler bunu gösteriyordu. Ama kutsal cehennemin şeytanı beni hiç iyi durumda değilsin iyi ki ben varım senin yanında masalıyla kandırıp durmuştu. Bu kadar sömürülürken bile bu ayrılığı gerçekleştirebilmek için 40 günlük bir Uzakdoğu inzivasına gidip güç toplamam gerekti. Bu sözleri duyduktan 1 yıl sonra bunu başarabildim.
O yüzden gözünüzü açın, elinizdeki verileri kutsal cehennemin şeytanı ve takipçileriyle değil, bağımsız sizi seven aileniz, dostlarınız gibi kişilerle değerlendirin. Cehennemdeyseniz çıkın, değilseniz bu yazdıklarım aklınızın bir ucunda kalsın hiçbir zaman girmeyin.
1000
icon
Melek 2 Aralık 2018 00:20

Kafa kafaya verilip gidilmiş bir inziva ama herşey yanlış anlaşılmış...ikiside yoldan çıkmış.

0 12 Cevap Yaz
şeytanın avukatı 28 Kasım 2018 11:34

ben de şeytanımdan kurtuldum ve çok huzurluyum... kendisini " bodrum'a kitledim çıkamaz sanırım..

0 13 Cevap Yaz
davut ''doğrucu olan'' 28 Kasım 2018 11:33

inzivaya niye şeytanınızla beraber gittiniz? son bikez etinden sütünden faydalanmak için mi?

0 13 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi