Mali müşavirlerde seçim heyecanı!

Videoyu Aç Mali müşavirlerde seçim heyecanı!
A
a

Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 24. Olağan Genel Kurulu iki adaylı şekilde gerçekleştirildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Eskişehir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (ESMMMO) 24. Olağan Genel Kurulu iki adaylı şekilde gerçekleştirildi. Oda binasında gerçekleştirilen genel kurul saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Ersin Karakoç ve İlker Özokçu’nun aday olduğu iki listeyle gidilen genel kurula, Odunpazarı Belediyesi CHP Meclis Üyesi Kadir Kodak, Tepebaşı Belediyesi CHP Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Vekili Turgut Doğandor da katıldı.

KATILIMCI YÖNETİM ANLAYIŞI

Adaylığı ile ilgili konuşan İlker Özokçu, “Ben diliyorum ki bütün üyeler gelsinler, sorunlarını dile getirsinler. Genel kurulda yöneticiler dinlesinler, çözüm yolu bulalım. Genel kurulumuz şölen havasında geçiyor. Odamızı yıllarca çok iyi yönettik, çıtayı yükselttik. İlerleyen günlerde bu çıtayı daha da yükselteceğiz. Biz katılımcı bir yönetim anlayışı ile yola çıktık. Gençlerimiz biraz uzak kalıyorlar. Yeni bir gençlik meclisi kurmayı düşünüyoruz. Biz camiamızdaki sorunları ilk ağızlardan dinleyeceğiz. Özellikle bağımlı arkadaşlarımızın sorunları var. Onları çözmeye çalışacağız. Herkesin katıldığı bir yönetim anlayışı olacak. Başkan dinleyecek her zaman” dedi.

MESLEĞİMİZE HİZMET EDECEĞİZ

Seçildiği taktirde yapacağı çalışmalardan bahseden Ersin Karakoç ise, “Biz zaten belirli bir kuruldan geliyoruz. Görevimiz devam etmekteydi. Pandemi nedeniyle yapamadığımız projelerimizi tamamlamak amacıyla aday olmaya karar verdik ve mesleğe hizmet etmek için yolumuza devam edeceğiz. Projelerimiz var. Şu anda mesleğimizin birlik beraberliğe ihtiyacı var. Kültürel ve sosyal faaliyetlerimizi artıracağız. Meslektaşlarımızın eğitimleri ile ilgili çalışmalar yapacağız. Bağımlılar komisyonu oluşturduk. Bağımlıların kendi haklarını savunmasının önünü açtık. Meslektaşlarımızın itibarını daha da artırmak için elimizden geleni yapacağız. Meslektaşlarımızın sorunlarını gidermek için oda bünyesinde kuracağımız hukuk, vergi mevzuatı ve sosyal güvenlik konusunda danışmanlık hizmetleri vereceğiz” diye konuştu. MELTEM KARAKAŞ
 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir