Marka şehir yapacağız

Videoyu Aç Marka şehir yapacağız
A
a

Eskişehir Ticaret Odası’nın (ETO) kasım olağan meclis toplantısında konuşan Güler, kongre ve fuar turizminde Eskişehir’i marka şehir yapmak için çaba gösterdiklerini vurguladı.

ETO’nun kasım olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanı Halil İbrahim Ara’nın açılış konuşması ile başlayan toplantıda gündem maddeleri karara bağlanarak, kasım ayı faaliyetleri meclis üyeleriyle paylaşıldı.
GENİŞ KAPSAMLI
Toplantıda konuşan ETO Başkanı Metin Güler, Eskişehir Fuar Kongre Merkezi’nde bir yıl içinde düzenlenen fuarları yaklaşık 500 bin kişinin ziyaret etmesini beklediklerini ifade etti. Fuarlarla birlikte şehre yabancı alım heyetlerinin de geldiğini belirten Güler, Mart 2020’de düzenlenecek olan Eskişehir Endüstri fuarında da çok geniş kapsamlı alım heyeti getirebilmek için Eskişehir Sanayi Odası ile birlikte çalıştıklarını söyledi.
DEĞER KATIYORUZ
2020 yılında düzenlenmesi planlanan Eskişehir Raylı Sistemler Fuarı’nın da uluslararası bir organizasyon olması için çaba gösterdiklerini belirten Güler, fuar ile birlikte kongre de düzenlemek için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi. Eskişehir’i fuarcılıkta ve kongrede marka şehir haline getirmeyi hedeflediklerini belirten Güler, Vehbi Koç Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinliklerle de Eskişehir’e değer katmaya devam edeceklerini söyledi. Güler, üyelerin yanı sıra tüm şehre hizmet eden bir merkeze imza atmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi