Mesire Alanlarında Korona Virüs Denetimi

Videoyu Aç Mesire Alanlarında Korona Virüs Denetimi
A
a

Mesire Alanlarında Korona Virüs Denetimi

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Korona virüs tedbirleri kapsamında mesire alanlarında denetimlerin devam ettiği bildirildi.
Yapılan denetimlerde, maske, sosyal mesafe, hijyen kuralları ve ateş ölçümleri başta olmak üzere işletme sahiplerinin ve vatandaşların tedbir kurallarına uyup uymadığı kontrol edilirken, gerekli uyarılar yapılıyor. Kurallara uymayan vatandaşlardan daha duyarlı olunması istenildi.
Korona virüsle mücadelenin tüm Türkiye’de dikkatli bir şekilde sürdürüldüğünü söyleyen Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin,”
Biz de hassasiyetle denetimlerimizi sürdürüyoruz. Bilmeliyiz ki! bu görev hepimize düşüyor, hep birlikte bunun altından kalkmamız gerekiyor. Vatandaşlarımızdan istediğimiz maske, mesafe ve hijyen konularında dikkatli olmaları. Basit önlemlerle korunma şansınızı artırabilir, yayılmasını önlemeye katkı sağlayabilirsiniz” ifadelerini kullandı.
Mesire yerlerine yapılan denetimler, Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, Doğa Koruma ve Milli Parklar Kütahya Şube Müdürü İsmail Lafçıoğlu, Kütahya Orman İşletme Müdür Yardımcısı Murat Kavalcı ve Orman Muhafaza Memurları tarafından gerçekleştirildi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi