London Live Eskişehir 2022 Kurban Bayramı

Midas’ta tarihi kareler

Videoyu Aç Midas’ta tarihi kareler
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi’nin düzenlediği Midas Vadisi fotoğraf gezisine çok sayıda fotoğrafçı katıldı. Etkinlikte fotoğraf tutkunları, eşsiz tarihi ve doğal güzelliğin içerisinde bulunan bölgede birbirinden özel fotoğraflar çekti.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Binlerce yıllık gizemli tarihe fotoğraflarla yolculuk yapmak üzere gençler, Eskişehir Ulus Anıtı önünde buluştu. Buradan Han Yazılıkaya (Midas Anıtı) bölgesine giden fotoğraf tutkunları Doğanlıkale’den geziye başladı.

Büyükşehir Gençlik Merkezinin bir araya getirdiği fotoğrafçıları gezide, rehber Hakan Öncü bilgilendirirken, çiçek tarlalarından geçerek 5 km yürüyen fotoğraf tutkunları güzel karelere imza atmanın mutluluğunu yaşadı.
Gerdekkaya’ya kadar süren yürüyüşten sonra gençler, Yazılıkaya’daki Midas'ın tahtında çekimler yaptı. Midas’ın başkenti olan ‘Akropolis’i adım adım gezen katılımcılar, çok güzel birgün geçirdiklerini belirterekBüyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e fotoğrafçılığa verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Kurban Bayramı tebriği
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Kurban Bayramı tebriği
Kurban Bayramı tebriği