Mikro kaynak modası

Videoyu Aç Mikro kaynak modası
A
a

Kadın Kuaförü Eray Akbaş, özellikle son dönemlerde ilginin arttığı mikro kaynak saç ile kadınların hayallerini gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Kaynak saç yöntemi, saçları kısa olan kadınların kullandıkları saç uzatma yöntemlerinden biri olarak biliniyor. Konuyla ilgili bilgi veren Beyaz Bayan Kuaförü Eray Akbaş, kaynak saç modellerini yaptıran kadınların uygulamadan sonra tıpkı kendi saçlarıymış gibi hissettiklerini söyledi. Akbaş, “Saçı az olan veya kısa olan bayanların en büyük hayalidir saç uzatmak ama saç uzamaz. Bu durumda da ek saç devreye girer. O da tek tek takılır. Modeller arasında şu an en iyisi mikro kaynak. Bayanlar mikro kaynak ile hayallerindeki saça kavuşabiliyor. Mikro kaynak daha doğal bir görünüm sağlıyor” dedi. 
Mikro kaynak saç modelinin bakımına da dikkat çeken Akbaş, “Mikro kaynak 1- 1.5 sene kadar kullanılabilir. Üç ay sonra çıkartıp, bakımlarını yapıp, tekrardan takıyoruz. Saçın ömrü kullanıma da bağlı.” İHA 
 
1000
icon
Neriman 22 Kasım 2018 18:53

Saçlarım uzamadığı için kısa saçlardan sıkıldığımda kaynak ve çıt çıt denedim ama saçlarımı özellikle kaynak çok yıprattı saçlarımı uzatmak ve yıpranmaları toparlamak için doğal keratin kullandım saçlarımın yıpranmaları toparladı ve yıpranmalar geçtikçe patentli keratin sayesinde hızlı bir uzama da oluyor istediğim saçlara sonunda kavuşuyorum.

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi