Mobil ekip şehrin dört bir yanında

Videoyu Aç Mobil ekip şehrin  dört bir yanında
A
a

‘Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planı’ kapsamında Covid-19 virüsüne karşı çeşitli önlemler alan Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçları ve duraklarda yaptığı dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra park ve caddelerdeki kent mobilyalarını da dezenfekte ediyor.


Koronavirüse karşı önlemlerini arttıran Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma için kurduğu mobil ekipleri, caddeler, bulvarlar ve tematik parklarda da aktif hale getirdi.
TÜM PARKLARDA
Belirli bir plan çerçevesinde çalışmaların gece gündüz devam ettiğini belirten Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, “Ülkemizde virüsün saptanmasının ardından eylem planımızı uygulamaya koyarak, bu konudaki önlemlerimizi arttırdık. Rutin olarak yapılan temizliğin yanı sıra dezenfeksiyon çalışmalarını da sorumluluğumuzda bulunan caddelerde, bulvarlarda, Sazova ve Kentpark başta olmak üzere tüm parklarımızda bulunan kent mobilyalarında sürdürüyoruz” dedi.
YETKİLİLER UYARDI
Yetkililer vatandaşları da salgın hastalıkların yayılmaması için kişisel sorumluluklarını yerine getirmeleri ve zorunda olmadıkça evden çıkmamaları konusunda uyardı. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi