MÜCADELEDE BİRLİKTEYİZ!

Videoyu Aç MÜCADELEDE BİRLİKTEYİZ!
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ile bir araya geldi. Buluşmada Başkan Ataç, Emirdağ yaylalarında siyanür ile altın aranmasına karşı verilen mücadeleye desteğini açıkladı.

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, CHP Emirdağ İlçe Başkanı Barış Can, CHP Emirdağ İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Keskin’i makamında ağırladı.
DESTEK İSTEDİ
Başkan Ataç’ın başarılı belediyecilik çalışmaları ile CHP’li örnek belediyelerden olduğuna dikkat çeken Milletvekili Köksal, “Derman belediyecilikle bugüne kadar ismini duyurmuş bir belediye, Ahmet Başkanımızı bu yönde çok takdir ediyoruz. Emirdağ ile Tepebaşı arasındaki köprüleri biraz daha güçlendirmek için, önümüzdeki süreçte özellikle yerel seçimlerde Emirdağ Belediyesi’ni de kazanmak istiyoruz. Bu noktada da Ahmet Başkanımızın tecrübelerinden yararlanmak için, desteğini tekrar istemek için buradayız. Bir de Emirdağ yaylalarında siyanürle altın arama işi var. Bu noktada istemek için buradayız” diye konuştu.
ENGELLEYECEĞİZ
Günü geldiğinde Emirdağ’ın da CHP’ye geçeceğimi belirten Başkan Ataç, “Emirdağ yaylalarında siyanür ile altın aranması konusu, Sivrihisar Kaymaz’da da bu gündemde. Kaymaz’daki eylemlere katıldık, destek verdik, mahkeme konularında girişimlerde bulunduk. Bu hükümet yer üstünde sattıklarından sonra şimdi yer altını satmaya başladı. Türkiye’de nereye giderseniz gidin her taraf eşilmiş, kazılmış, derbeder, zavallı durumda. Ama elimizden geldiği kadar bunu mücadele ederek engellememiz gerekiyor. Cumhuriyet Halk Partisi’nin belediye başkanları, milletvekilleri el ele bu mücadeleyi sürdürüyor. Kapılarımız her zaman açık. Elimizden geleni yapacağız” sözlerini kullandı. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi