Mucizeyi yerinde görün

Videoyu Aç Mucizeyi yerinde görün
A
a

Çorum Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, “Türkiye’nin dört bir yanındaki belediye başkanlarına tavsiyem Eskişehir’e gelmeleri ve Sayın Büyükerşen’in burada gerçekleştirdiği mucizeyi yerinde görmeleridir” dedi.

Çorum Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar ve beraberindeki Çorum CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldikleri Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. İlk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden Aylar, Eskişehir’de hayata geçirilen şehircilik çalışmalarını yerinde incelemek istediklerini söyledi. Aylar,  “Yılmaz Büyükerşen bizler için rol modeldir. Kendisinin hayata geçirdiği projeleri örnek almak istiyoruz. Çorum’da Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçilen tek belediye başkanıyım. Küçük ilçemizde hayata geçireceğimiz çalışmalar ile yerel yönetimin sosyal demokratların işi olduğunu göstermek istiyoruz. Türkiye’nin dört bir yanındaki belediye başkanlarına tavsiyem Eskişehir’e gelmeleri ve Sayın Büyükerşen’in burada gerçekleştirdiği mucizeyi yerinde görmeleridir. Türkiye’de belediyecilik denildiğinde taraflı tarafsız akla gelen ilk isimin Yılmaz Büyükerşen olduğunu düşünüyorum” dedi.
DİĞER BELEDİYELERE ÖRNEK
Büyükerşen ziyareti sonrasında Odunpazarı Belediye Başkanı kazım Kurt’u ziyaret eden Aylar, Çorum Mecitözü’nde gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili Başkan Kurt’a bilgi verdi. Halkçı ve sosyal demokrat belediyeciliği Mecitözü’nde hayata geçirmeye çalıştıklarını belirten Başkan Aylar, hedeflerinin yaşanılabilir kuralları olan şirin bir Mecitözü olduğunu vurguladı. Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini kaydeden Başkan Aylar, “Kazım Kurt, Odunpazarı’nda diğer belediyelere örnek olacak çok sayıda çalışmayı hayata geçirdi. Kendisini tebrik ediyorum” dedi. Aylar, belediyeler arası dayanışmanın önemine de değindi. Çorum Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Başkan Aylar’ın Mecitözü’nde ilk dönemi olduğuna dikkat çekti. Başkan Aylar’a çalışmalarında başarılar diledi. HM

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi