Mustafa Akgören: “Ölmüş Bitmiş Bir Şey Yok!”

Videoyu Aç Mustafa Akgören: “Ölmüş Bitmiş Bir Şey Yok!”
A
a

Eskişehirspor’da mevcut başkan Mustafa Akgören ES TV’ye özel açıklamalarda bulundu. Akgören, “Şehrin mülki amirlerinin, seçilmişlerinin, atanmışlarının ve oda başkanlarının güçlü bir yönetim çıkarmak için haftaya burada olmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Bir hafta kaybediyoruz
 Siyah-Kırmızılı kulüpte Kasım 2019’da 3 yıllığına göreve gelen fakat 18 ay sonra genel kurul kararı alarak görevi bırakmaya hazırlanan Başkan Mustafa Akgören, ES TV’ye özel açıklamalarda bulundu. Akgören, “Maalesef genel kurul erteleniyor. Bir hafta daha kaybediyoruz. Keşke bu
kulübe sahip çıkmayı planlayan Öarkadaşlar gelseydi. Bugün genel kurulu yapıp görevi devretseydik. Fakat geleneksel bir hale gelen genel kurullar var. Eskişehirspor’u seven delegelerin birincisi ertelenir, ikincisine gideriz mantığını anlamıyorum. Genel kurulu gerçekleştirmek için önümüzdeki cumaya hazırlanacağız” dedi.
 
Ölmüş bitmiş bir şey yok
“Eskişehirspor, Eskişehir’de her kesimi bir araya toplayacak kurumdur” diyen Akgören, “O yüzden böyle bir markayı kimse yok sayamaz. Şehrin mülki amirlerinin, seçilmişlerinin, atanmışlarının ve oda başkanlarının haftaya burada olmalarını bekliyoruz. Bu Eskişehirlilik görevidir. Makamlarının ve Eskişehir’e olan gereksinimlerinin görevidir. Buradan güçlü bir yönetim çıkarmak için buruda olsunlar. Biz yönetim olarak gelecek ekibe destek vermeye hazırız. Herkesin bu bütünlüğü sağlaması lazım. Eskişehirspor konusu derin bir konu. Şehirde herkes birbirini seviyor gibi gözüküyor, fakat kimse kimseyi sevmiyor. Haftaya bunları konuşacağım. Şehirde bu sorun hallolmalı. Eskişehirspor’un kurtuluşu son 10 yıla göre daha yakın. Ölmüş bitmiş bir şey yok. Kimse görevden kaçmasın. Eskişehirspor bu şehrin ön önemli markasıdır. Herkesi arma ve renklere sahip çıkmaya bekliyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Bir oyuncu daha gidebilir
 Başkan Akgören, “Küme düşmüş olabiliriz. Önemli olan düştüğümüz yerden kakmak. Bu güce sahibiz. Yeter ki farklı kutuplar birleşsin” dedi. ES TV’den Ahmet Deniz Canoruç’un, sözleşmesi biten futbolcuların son durumu ile ilgili sorusuna da cevap veren Başkan Akgören, “Ayrılacak oyunculardan Bedirhan Altunbaş gitti. 12 futbolcuyla sözleşmemiz bitti. Bir oyuncu daha gidebilir. Diğer oyuncular sözleşme yapmaya hazır. Kimseyle görüşmedim. Gelen yönetim bu sorunu çözer” dedi.
 
Konuşmamı haftaya Saklıyorum
 Diğer taraftan daha önce bazı isimlerin yönetim oluşturma çabası içinde olduğunu açıklamasına da açıklık getiren Akgören, “Bazı arkadaşlar yönetime gelebilmek için şehirde bazı görüşmeler yapıyor. Umarım olumlu sonuçlanır. Biz göreve devam etmeyeceğiz. Ortak ve net karırım. Biz görevi bırakıyoruz. Aday değiliz.Konuşacak çok şey var ve haftaya saklıyorum” şeklinde konuştu.
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi