Alpata Eskişehir logo sağı

Mustafa Akgören;“Geleceği planlayacağız"

Videoyu Aç Mustafa Akgören;“Geleceği planlayacağız"
A
a

İzmir’de yaşayan görme engelli Kaan Kuş, ailesi ile Eskişehir’e gelerek, Eskişehirspor Başkanı Mustafa Akgören’i ziyaret etti. Kaan’ın Tribün Çocuğu Kaan adlı YouTube kanalına konuşan Akgören, “Projelerle hem kulübün geçmişini toparlayacağız, hem de geleceğini yeniden planlayacağız” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Kampanyaya destek verdi
Eskişehirspor sevdalısı Kaan Kuş, Başkan Mustafa Akgören’i işyerinde ziyaret ederek, Akgören ile Youtube kanalına röportaj gerçekleştirdi. Minik Kaan, Siyah-Kırmızılı kulübün başlatmaya hazırlandığı fidan kampanyasına destek oldu. Kaan yaptığı açıklamada,
“Eskişehirspor’umuza fidan kampanyasında destekte bulunduk. Herkesi fidan kampanyasına desteklemeye davet ediyorum” dedi.
Tünelin ucundaki ışığı gördük
Kaan’a forma hediye eden Başkan Akgören, “6 ay sonra Eskişehirspor 2. Lig’de olacak. Bir sezon sonra inşallah tekrar bu lige dönmek için elimizden geleni yapacağız. Kötü günlerden geçiyoruz. İyi günler yaklaşıyor. Karanlık tünelin ucundaki ışığı gördük. Yavaş yavaş çıkacağız bu tünelden. Biraz sabretmek lazım, biraz çaba sarf etmek lazım. Zamanla 2-3 sene camia sabreder, bu makamda olursak inşallah çok farklı şeyler konuşacağız” ifadelerini kullandı.
8 Nisan’da lansman var
“Transfer tahtasının açılmasını çok istiyoruz” diyen Akgören, “Tahtayı açarsak, mevcut futbolculara takviye yaparak gelecek sezon şampiyon olacağımıza inanıyoruz. Eskişehirspor’un geliri yok. Eskişehirspor’a taraftarından başka sahip çıkan yok. Projeler geliştirmeye devam edeceğiz. Bu projelerle hem Eskişehirspor’un geçmişini toparlayacağız, hem de geleceğini yeni baştan tasarlayıp planlayacağız. Son projemiz Token ve fidan. Token’in ilk etabı çok başarılı oldu. Üç dört ay sonra ikinci etabı başlayacak. İkinci proje hatıra ormanı. 8 Nisan gibi ilk lansman yapılacak. İlk hatıra ormanı hayata geçecek. Çok ciddi bir kampanya hazırlıyoruz” dedi.
 
Arıman Web reklam
1000
icon
nokta 3 Nisan 2021 19:11

helal olsun tatar mustafa mesut hoşcan halil ünal vede haksız yere ödenen paraları bul

0 0 Cevap Yaz
alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi