Mustafa Komar güven tazeledi

Videoyu Aç Mustafa Komar güven tazeledi
A
a

MHP Odunpazarı İlçe Kongresi, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tek adaylı yapılan seçimde Mustafa Komar güven tazeledi.

MHP Odunpazarı İlçe Kongresi, Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP Milletvekili Metin Nurullah Sazak, İl ve İlçe Teşkilatları ile partililer katıldı. Yönter, kongrenin hayırlı olması temennisinde bulunarak MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin gönderdiği mesajı okudu. İlçe Başkanı Komar ise “Genel Merkezimizin takdiriyle tek adaylı seçimlerimiz Türkiye genelinde başladı. Eskişehir’in ilk seçimi de Mahmudiye’de divan başkanlığını benim yaptığımla start verdik. Şehrimize, Odunpazarı’na hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzdeki günlerdeki hedeflerimiz 2023 Türkiye vizyonunu en iyi şekilde partimizi iktidara taşıyarak Cumhur İttifakıyla beraber en iyi şekilde temsil etmek” ifadelerini kullandı. HM
Yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: Hakan Karakaya, Hüsnü Sarıer, Turgay Bakır, Tanju Çoban, Zeki Sarı, Tuncer Kundak.
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi