Müstesna bir şehir

Videoyu Aç Müstesna bir şehir
A
a

Deva Parti Genel Sekreteri Medeni Yılmaz, partisinin Eskişehir il başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yılmaz, “Eskişehir gerçekten ülkemizin çok müstesna illerinden bir tanesi.Şu anda faaliyetlerimiz de devam ediyor Eskişehir’de” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Deva Parti Genel Sekreteri Medeni Yılmaz, partisinin Eskişehir il başkanlığını ziyaret etti. Ziyarette Deva Partisi İl Başkanı İsmail Haşim Ateş, Deva Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Ebru Emre ve partililer hazır bulundu. Parti çalışmaları hakkında istişarede bulunmak ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmek için Eskişehir’e gelen Yılmaz, esnaf ziyaretleri de gerçekleştireceğini ifade etti.
ESKİŞEHİR’DE İYİ YOL KATETTİK
Eskişehir’de başarılı bir örgütlenme çalışması yürüttüklerini söyleyen İsmail Haşim Ateş, “Genel sekreterimiz Eskişehir’de birtakım temaslarda bulunacak. Parti teşkilatları ile beraber yaptığımız çalışmaları değerlendirecek. Biz 8 ay önce il kongremizi yapmıştık. Teşkilatlanma çalışmalarımız devam ediyor. Kırsal ilçelerde biraz eksiklerimiz var. Şu anda onlara yoğunlaşmış durumdayız. Eskişehir’de şu ana kadar Deva Partisi’nin 1, 1.5 yılda aldığı mesafe hiç azımsanacak bir mesafe değil. Eskişehir’de AK Parti’nin ve CHP’nin yıllardır süren öncelik durumları var. İnşallah biz bunu kırmaya çalışacağız. Yeniyiz ama azımsanmayacak bir gelişmeye de sahip olduk. Bunu Eskişehir’de de görüyoruz diğer kentlerde olduğu gibi” diye konuştu.
BÜTÜN İLLERDE SAHADAYIZ
Türkiye’de seçimlere en hızlı katılabilme özelliğine sahip olan parti olduklarını dile getiren Medeni Yılmaz, “Çünkü aralık ayına kadar biz büyük kongremizi yapacak duruma geldik. Bu süreç içerisinde illerimizi ziyaret ediyoruz. Genel merkez teşkilatı olarak bütün illerimizde sahadayız. Şu anda 81 ilin 81’inde deva partisinin teşkilatları yoğun bir faaliyet içerisinde çalışıyor. Bugün burada hem teşkilat çalışmaları konusunda arkadaşlarımızla istişare edeceğiz hem de sivil toplum kuruluşlarını ve esnafımızı ziyaret edeceğiz” şeklinde konuştu.
GÜZEL GÖRÜNEN BİR ŞEHİR
“Eskişehir her zaman güzel görünen bir şehirdir” diyen Yılmaz, “Ben 2022 2011 arası milletvekili olarak parlamentoda görev yaptım. Dolaysıyla o süreç içerisinde çeşitli vasilelerle Eskişehir hakkında da bilgi sahibi olduk. Eskişehir gerçekten ülkemizin çok müstesna illerinden bir tanesi. Çok güzel yönleriyle görünen bir ilimiz. Deva Partimiz olarak da hızlı bir şekilde teşkilatımız kuruldu. Şu anda faaliyetlerimiz de devam ediyor Eskişehir’de” ifadelerini kullandı. MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi