Muzaffer Bebeğe ‘umut ol!’

Videoyu Aç Muzaffer Bebeğe ‘umut ol!’
A
a

SMA Tip-1 hastalığının pençesinde olan Muzaffer Kiraz için yardım kampanyaları hız kesmeden sürüyor. Muzaffer Bebeğin yaşama tutunabilmesi için başlatılan kampanyada yüzde 41’e ulaşıldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Ülkemizdeki yüzlerce çocuktan sadece biri olan Muzaffer Kiraz için çeşitli kampanyalar yürütülüyor. Konserler, kermesler düzenleniyor. Çeşitli şehirlerde stantlar kurularak bağış toplanıyor. Ancak şu ana kadar istenilen rakama ulaşılmadı. Yüzlerce gönüllü kampanyaya öncülük ederek Muzaffer bebeğin yaşama tutunabilmesi  için büyük bir mücadele örneği sergiliyor. O gönüllülerden biri de 19 yaşındaki Esranur Arslan. Hamamyolu mevkiinde kurulan stantda Muzaffer bebek için seferber olan Esranur Arslan şu ana kadar kampanyada yüzde 41’e ulaşıldığını, Ramazan ayının sonuna kadar yüzde 50’ye ulaşmayı hedeflediklerini söyledi. Arslan, “Şu anda yüzde 41’e ulaştık. Bildiğiniz gibi SMA hastalığının tedavisi çok zor ve büyük bir para toplamanız gerekiyor. İnsanların desteğiyle inşallah bunu başaracağız. Daha önce Toprak bebeğimiz vardı, Eskişehir halkı olarak onu gönderdik. İnşallah Muzaffer bebeğimiz de iyileşecek. Şu anda yüzde 41’deyiz, Ramazan sonuna kadar hedefimiz  yüzde’ye ulaşmak” dedi.
Arslan ayrıca duyarlı olan tüm vatandaşlara seslenerek Muzaffer bebeğe destek istedi. Arslan, “Lütfen Muzafferi’in alamadığı nefesi, çıkmayan sesi olun. Sizden tek isteğimiz az çok demeden lütfen Muzaffer’den elinizi çekmeyin. Ona destek olun” ifadelerini kullandı.

 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir