Müzeye hayran kaldılar

Videoyu Aç  Müzeye hayran kaldılar
A
a

Eskişehir’de düzenlenen bir panele katılmak üzere kente gelen TED Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Kerem Kılıçdaroğlu ve gazeteci Özlem Gürses, Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ne hayran kaldı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Kent Konseyi tarafından düzenlenen “Yeniden Demokrasi Mümkün Mü?” konulu söyleşi ve imza günü etkinliğine katılmak üzere Eskişehir’e gelen TED Üniversitesi Öğretim ÜyesiDr. Kerem Kılıçdaroğlu vegazeteci Özlem Gürses bir dizi ziyaret yaptı.
Tarihi Odunpazarı Bölgesinde bulunan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’ni ziyaret eden Dr. Kerem Kılıçdaroğlu ve Özlem Gürses, müzedeki eserlere hayran kaldıklarını söylediler.
Kerem Kılıçdaroğlu, babası ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasi liderler bölümünde yer alan balmumu heykelini de yakından inceleyerek fotoğraf çektirdi. Özlem Gürses de müzede bulunan balmumu heykeli ile birlikte poz verdi.
Müzeyi çok beğendiklerini belirten Kerem Kılıçdaroğlu ve Özlem Gürses, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in belediyecilik anlayışı ile Eskişehir’in modern bir kent kimliğine kavuştuğunu, sanata ve sanatçıya verdiği desteğin de tüm ülkeye örnek olduğunu söylediler.

 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir