Net borcumuzu söylemiyorlar

Videoyu Aç Net borcumuzu söylemiyorlar
A
a

Eskişehirspor Kulübü’nün uzun süredir borçlu olduğu Aktif Bank ile ilgili yaşanıyor. Kulübün ne kadar borcu kaldığını öğrenmek istediklerini söyleyen Akgören, Aktif Bank’ın kendilerine cevap veremediğini belirterek hukuki yollara başvuracaklarını ifade etti.

Çok enteresan bir durum
Siyah-Kırmızılı kulüp ile Aktif Bank arasında enteresan bir krizi yaşanıyor. Yılladır Aktif Bank’a olan borcun bu sene sona ereceği belirtilmişti. Ekonomik anlamında biraz olsun bu borcun bitmesiyle rahat nefes alacak olan Eskişehirspor camiası şimdi yeni bir kriz ile karşı karşıya kaldı. Başkan Mustafa Akgören geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada ne kadar borçlarının kaldığı konusunda bilgi alamadıklarını belirtti.
 
Hukuki yollar aranıyor
Eskişehirspor’da Başkan Mustafa Akgören geçtiğimiz gün yaptığı 105 dakikalık basın toplantısında Aktif Bank ile yaşanan krizi gündeme getirdi. Akgören, “Aktif Bank’ta bir belirsizlik var. Onlardan net rakamları istiyoruz ama net borcumuzu bize veremiyorlar. Biz bu yüzden hemen harekete geçtik. 3 avukat arkadaşımızla Aktif Bank ile farklı bir yerlere gidebiliriz” diyerek hukuk yoluna başvuracaklarının sinyalini verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi