Nuran Yenilmez güven tazeledi

Videoyu Aç  Nuran Yenilmez güven tazeledi
A
a

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Eskişehir Şubesi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek liste halinde gidilen kurulda mevcut başkan Eczacı Nuran Yenilmez tekrar başkanlığa seçildi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
9. Bölge Eskişehir Eczacı Odası’nda düzenlenen Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Eskişehir Şubesi Olağan Genel Kurulu saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Faaliyet raporu, mali rapor ve denetim raporunun okunup onaylanmasının ardından Şube Başkanı Ecz. Nuran Yenilmez, “Erkek şiddetinin bir türlü dinmediği, laik eğitim sisteminin ne denli önemli olduğunu bir kere daha anladığımız bu günlerde Atatürk’ün çizdiği çağdaş uygarlık yolunda emin adımlarla yürüyen Şubemizin kadının eğitimde önemini bir kere daha anlıyor ve çok çalışmamız gerektiğini görüyoruz” dedi.   2019- 2022 döneminde küresel salgın nedeni ile yaşadıkları sıkıntılarda TÜKD üyeleri ve bağışçılarından aldıkları güçle yürüdüklerini belirten Yenilmez, yeni dönemde projeleri ile güçlenerek yollarına devam edeceklerinin altını çizdi. 
Dilek ve temennilerin ardından tek liste halinde gidilen kurulda mevcut Başkan Ecz. Nuran Yenilmez güven tazeledi. Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Eskişehir Şubesi 2022- 2025 Faaliyet dönemi çalışmalarına Ecz. Nuran Yenilmez başkanlığında Serpil Gedik, Dr. Şerife Zuhal Kurtuluş, Ayşe Melahat Karagöz, Ayten Baytaroğlu, Belgin Durceylan ve Dr. Öğr. Üyesi Başak Kalkan ile devam edecek. 
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir