O BENİM VARLIĞIM

Videoyu Aç O BENİM VARLIĞIM
A
a

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 82. ölüm yıl dönümü sebebiyle vatandaşlar duygularını paylaştı. Her zaman teşekkür ettiğini söyleyen Zübeyde Asa, “Atatürk benim için sadece bir lider değil, benim varlığım aynı zamanda. Bir” dedi.


Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 82’nci ölüm yıl dönümü nedeniyle tüm Türkiye’de olduğu gibi Eskişehir’de de vatandaşlar düzenlenen anma törenlerine katıldı. Duygulu anların yaşandığı törende Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümü sebebiyle duygularını paylaşan vatandaşlar, Atatürk’ün çok büyük bir lider olduğunu her geçen yıl O’nu daha çok özlediklerini ifade etti.
MEHMET YELKOVAN
“Cumhuriyetimizin kurucusu büyük önerimizin ölüm yıldönümünden dolayı bir Türk vatandaşı olarak her zaman kıymetini bilmişimdir. Aileme, çocuklarıma da onun büyüklüğünü hep anlatmışımdır. Onu gerçekten çok özlüyoruz. Onu her zaman takdir ederek özlüyorum.”
NAHİDE UÇMAZBAŞ
“Atatürk çok büyük bir deha. Kelimelere sığdıramıyorum. Atatürk’ü sadece anmak değil anlamak gerekiyor. Bize bıraktıklarının üzerine koyarak ilerlememiz gerekiyor. O’nun hayalini kurduğu ve tohumlarını attığı çağdaş bir Türkiye olmak için çalışmalıyız.”
ZÜBEYDE ASA
“Atatürk benim için sadece bir lider değil. Atatürk benim varlığım aynı zamanda. Bir kadın olarak biz O’nun sayesinde bugünlerde ayaktayız. Ben her zaman O’na teşekkür ediyorum. Atatürk ve sonrasında annem babam o kadar benim hayatımda.”
HACER ÖZGÜN
“Yüce Atamızı her zaman özlüyoruz. Bütün dünyanın ona ne kadar önem verdiğimizi biliyoruz. Sonsuza kadar yüreğimizde yaşayacak. Onun ilke ve devrimlerine uyararak çok çalışmalıyız ve Atatürk’ü unutturmamalıyız. O bu ülkenin büyük kurucusu.” MELTEM KARAKAŞ KAYA
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi