Odunpazarı Belediyesi İhtiyaç Sahibi Ailelere Erzak Kolisi Dağıttı

Videoyu Aç Odunpazarı Belediyesi İhtiyaç Sahibi Ailelere Erzak Kolisi Dağıttı
A
a

Pandemi Sürecinin İlk Gününden İtibaren İhtiyaç Sahibi Vatandaşlara Destek Sağlayan Odunpazarı Belediyesi, Son Olarak Gündoğdu Mahallesi’Nde Bulunan İhtiyaç Sahibi Ailelere Erzak Kolisi Dağıttı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Pandemi sürecinin ilk gününden itibaren ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlayan Odunpazarı Belediyesi, son olarak Gündoğdu Mahallesi’nde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere erzak kolisi dağıttı.
Odunpazarı Belediyesi Aşevi ekipleri tarafından hazırlanan erzak kolileri, Gündoğdu Mahallesi’nde yaşayan ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim edildi. Erzak kolilerinin teslimi sırasında Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt da vatandaşları yalnız bırakmadı. Zor günlerde yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi olarak hemşehrilerimizin iyi ve kötü günlerinde daima yanlarında olacağız. Yaşanan bu zor günleri paylaşarak ve yardımlaşarak aşacağız” dedi.
Başkan Kurt’a, Gündoğdu Mahalle Muhtarı Sevgi Doğan eşlik etti. Temel gıda maddelerinin olduğu erzak kolilerini alan vatandaşlar, Odunpazarı Belediyesi ve Başkan Kurt’a teşekkür etti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi