ODUNPAZARI MERKEZ OLACAK

Videoyu Aç ODUNPAZARI MERKEZ OLACAK
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Cumhuriyet Halk Partili (CHP) Emekli Öğretmenler Gurubunu ağırladı. Başkan Kurt, “Odunpazarı, kültürün, sanatın ve bilimin merkezi olacak” dedi.

Kendilerine CHP’li Emekli Öğretmenler Gurubunu adını veren bir grup öğretmen, Başkan Kurt’u ziyaret etmek için Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü ile iletişime geçti. “Onlar benim öğretmenlerim, ben onların ayağına giderim” diyerek öğretmenlerin Odunpazarı Belediyesi’ne gelerek yorulmalarını istemeyen Başkan Kurt, öğretmenlerin de talebi üzerine onları Aladdin Park’ta ağırladı.
TEŞEKKÜR ETTİLER
Odunpazarı’nda barış ve demokrasinin gelişmesi için belirli dönemlerde bir araya geldiklerini belirten CHP’li Emekli Öğretmenler Gurubu, eğitime ve öğretmenlere verdiği destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti. Başkan Kurt’u 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde gösterdiği büyük başarıdan dolayı tebrik eden öğretmenler, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi.
GURUR DUYDUK
Buluşmada, öğretmenlerle yakından ilgilenen Başkan Kazım Kurt, onların öneri ve taleplerini de dinledi. Bu buluşmanın kendisine çok büyük gurur ve onur verdiğini söyleyen Başkan Kurt, öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür etti. Türkiye’nin aydınlık yarınları için eğitime, çocuklara, gençlere ve öğretmenlere her zaman destek vereceklerini dile getiren Başkan Kurt, “Odunpazarı, kültürün, sanatın ve bilimin merkezi olacak” dedi. HM
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi