ODUNPAZARI’NA BELÇİKA DESTEĞİ

Videoyu Aç ODUNPAZARI’NA BELÇİKA DESTEĞİ
A
a

Belçikalı iş insanları Ercan Akkaş ve Şaban Akkaş, Odunpazarı Belediyesi Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’u tebrik eden Ercan ve Şaban Akkaş, Odunpazarı Belediyesi ile iş birliği içinde bulunmak istediklerini söyledi.


Türk asıllı, Belçika’nın başarılı iş insanları Ercan Akkaş ve Şaban Akkaş Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Ercan ve Şaban Akkaş, Başkan Kurt’u Odunpazarı’nda gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar nedeniyle tebrik etti.
TEFRİŞATI ÜSTLENELİM
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Akkaş kardeşler, Belçika’da yürüttükleri faaliyetler hakkında Başkan Kurt’a bilgi verdi. Odunpazarı Belediyesi ile iş birliği içinde bulunmak istediklerini belirten Akkaş kardeşler, Odunpazarı Belediyesi’nin yapacağı yeni yapılacak kreş ve çocuk merkezlerinin tefrişatlarını üstlenmek istediklerini söyledi. Başkan Kurt, Ercan ve Şaban Akkaş’a Odunpazarı Belediyesi’nin kreş ve çocuk merkezlerini de gezdirdi.
HİZMET EDECEĞİZ
Bilimsel, demokratik, laik ve kaliteli eğitimin her çocuğun hakkı olduğunun altını çizen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin kreş ve çocuk merkezlerinde çocuklara bu niteliklerde eğitim verdiklerini söyledi. Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin halk merkezleri, gençlik merkezleri, kreşleri ve kütüphaneleri ile çocuklara hizmet etmeye devam edeceğini kaydetti. HM
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi