Odunpazarı’Nda Cadde Ve Sokaklar Yıkanıyor

Videoyu Aç Odunpazarı’Nda Cadde Ve Sokaklar Yıkanıyor
A
a

Odunpazarı Belediyesi, Korona Virüs Nedeniyle Cadde Ve Sokaklarda Yürüttüğü Temizlik Çalışmalarına Titizlikle Devam Ediyor.

Odunpazarı Belediyesi, korona virüs nedeniyle cadde ve sokaklarda yürüttüğü temizlik çalışmalarına titizlikle devam ediyor.
Odunpazarı Belediyesi, yeni tip korona virüse yönelik tedbirler kapsamında temizlik ve dezenfekte uygulamalarına devam ediyor. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşları ile okullar, aile sağlığı merkezleri, camiler, cemevleri, huzurevleri ve sığınma evlerinde dezenfeksiyon çalışmaları yapan Odunpazarı Belediyesi, İçişleri Bakanlığının 31 ilde uyguladığı sokağa çıkma kısıtlaması sırasında da devam edecek şekilde düzenli olarak cadde ve sokakları özel karışımlarla yıkıyor.

"Çöp çıkarma saatlerine uyalım"
Odunpazarı genelinde geri dönüşüm ve temizlik çalışmalarının devam ettiğini kaydeden yetkililer, korona virüse karşı vatandaşların kişisel temizliğin yanı sıra çevre temizliğine de önem vermesi gerektiğini belirtti. Yetkililer, vatandaşlardan çöp çıkarma saatlerine riayet etmesini istedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi