Odunpazarı’Nda Minik Öğrencilerin Atölye Çalışmaları

Videoyu Aç Odunpazarı’Nda Minik Öğrencilerin Atölye Çalışmaları
A
a

Odunpazarı Belediyesi Ihlamurkent Ve Kurtuluş Oyunpazarı Gündüz Bakımevi Ve Kreşi’Nde Minikler Yapılan Atölye Çalışmaları İle Hayatı Deneyimleyerek Öğreniyor.

Odunpazarı Belediyesi Ihlamurkent ve Kurtuluş Oyunpazarı Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nde minikler yapılan atölye çalışmaları ile hayatı deneyimleyerek öğreniyor.
Gerçekleştirdiği çalışmalar ile bilimsel eğitimin önemine dikkat çeken Odunpazarı Belediyesi, kreş ve çocuk merkezlerinde çocukların eğlenirken öğrenmesi için etkinlik ve atölyeler düzenliyor. Odunpazarı Belediyesi bünyesindeki Ihlamurkent ve Kurtuluş Oyunpazarı Gündüz Bakımevi ve Kreşi çocukları, yapılan etkinlikler ve atölyeler sayesinde mutlu ve eğlenceli zamanlar geçiriyor. Her hafta düzenlenen atölye çalışmalarında, minikler hayatı deneyimleyerek öğreniyor.

Minikler kuşlar için yem yaptı
Kurtuluş Oyunpazarı’nda yapılan son etkinlikte minikler, kuşlar için yem yaptı. Soğuk havalarda yem bulmakta zorlanan kuşlar için yem hazırlayan minikler, daha sonra bu yemleri ağaç dallarına astı.

Yanardağı deneyle gördüler
Ihlamurkent Oyunpazarı Gündüz Bakımevi ve Kreşi’nde ise minikler, karbonat ve sirke ile yaptıkları deney ile yanardağların nasıl patladığını öğrendi. Merakla deneye katılan minikler, keyifli bir gün geçirdi. Küçük yaş grupları ise kas gelişimleri için bağcık bağlama etkinliği düzenledi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi