ODUNPAZARI'NDA ÖZEL KUTLAMA

Videoyu Aç ODUNPAZARI'NDA ÖZEL KUTLAMA
A
a

Eskişehir’in kurtuluşunun 98’inci yıl dönümü Odunpazarı’nda büyük bir coşkuyla kutlandı. Ses ve ışık gösterilerinin yapıldığı etkinlikte, marş ve türkülerin söylendiği mini bir konser de gerçekleştirildi.

Odunpazarı Belediyesi, Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 98’inci yılını muhteşem bir etkinlikle kutladı.
IŞIK GÖSTERİLERİ
Gökmeydan Mahallesinde bulunan Cumhuriyet Parkı’nda gerçekleştirilen kutlamalara, büyük bir coşku hâkimdi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve çok sayıda vatandaşın katıldığı kutlamalara ses ve ışık gösterileri damga vurdu. Sosyal mesafe kurallarına uyularak yapılan kutlama etkinliğinde, Odunpazarı Belediyesi Kültür Müdürlüğü eğitmenleri de marş ve türkülerin söylediği bir konser verdi.
EN ÖNEMLİ ŞEHİR
Başkan Kurt, vatanın düşman işgaline karşı savunulmasında üstün bir direnç gösteren Eskişehir’in kurtuluşunun 98’inci yılını kutladı. Başkan Kurt, Eskişehir’in günümüzde Türkiye’nin en önemli şehirlerinden birisi olduğuna dikkat çekti. Bu durumun altında Eskişehirlilerin çalışkanlığı, dürüstlüğü ve vefakârlığının yattığını dile getiren Başkan Kurt, “Biz kurtuluş gününde, pandemi nedeni ile yapılan kısıtlamaları da dikkate alarak, böyle bir etkinlik yapalım istedik. Açık havada olmasını tercih ettik. Önümüzde çok zor günler var. Hepimiz kurallara uyalım” dedi. HM
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi