Odunpazarı’Ndan Vişnelik Mahallesi’Ne “Vişne Heykeli”

Videoyu Aç Odunpazarı’Ndan Vişnelik Mahallesi’Ne “Vişne Heykeli”
A
a

Gerçekleştirdiği Çalışmalar İle Katılımcı Yönetim Anlayışının Başarılı Örneklerini Ortaya Koyan Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi’Ne Vatandaşların İsteği Doğrultusunda Vişne Heykeli Koydu.

Odunpazarı Belediyesi, Vişnelik Mahallesi’ne vatandaşların isteği doğrultusunda vişne heykeli koydu.
Odunpazarı Belediyesi, Odunpazarı Kent Konseyi tarafından mahallelerde kurulan mahalle meclisleri ve mahalle muhtarları ile birlikte vatandaşların taleplerini değerlendiriyor. Son olarak, Odunpazarı Kent Konseyi Vişnelik Mahalle Meclisi ve Vişnelik Mahalle Muhtarlığı tarafından vatandaşlarının taleplerini alan Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların isteği doğrultusunda mahalleye vişne heykeli koydu.
Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü heykel atölyesinde yapılan vişne heykeli, Şehit Jandarma Uzman Kıdemli Çavuş Tuncer Soner Dağ Parkı’na yerleştirildi. Gece ışıklandırması yapılan ve çevresi çiçeklerle düzenlenen vişne heykeli, vatandaşlar tarafından da çok beğenildi.
“Vişnelik Mahallesi’ne özel”
Vişnelik Mahallesi adına özel bir çalışma yaptıklarını belirten yetkililer, daha önce de vişne fidanları dikildiğini hatırlattı. Bu çalışmaların Vişnelik Mahallesi’ne özel olduğunu vurgulayan yetkililer, diğer mahallelerde de farklı çalışmalar yapılacağını kaydetti.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi