ODUNPAZARI’NI ZARARA UĞRATTINIZ

Videoyu Aç ODUNPAZARI’NI ZARARA UĞRATTINIZ
A
a

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türkmentokat Mahallesine yapılacak Güneş Enerjisi Santraline red oyu veren AK Partililere sitem etti.

Geçen gün gerçekleşen Odunpazarı Belediye Meclis toplantısında gündem sonunda söz alan AK Partili Murat Özcan, “Oy birliğiyle geçen maddelerin içinde güzel çalışmalar da var. Bunları da paylaşmak gerek. Kıravdan’a yapılacak Güneş Enerji Santrali oybirliğiyle geçti” dedi.

AK PARTİLİLER RED OYU VERDİ

“Madem konuyu açtınız, ben de söyleyeyim” diyen Başkan Kurt, “Biz maddeyi görüşürken ismi kapatarak görüşüyoruz. Biz ak, kara, sarı diye ayrım yapmıyoruz. Ülkemiz ve şehrimiz için hayırlı olacak yatırımları destekliyoruz. Ama bizim Türkmentokat Mahallesine yapılmasını planladığımız Güneş Enerjisi Santraline Büyükşehir Belediyesinde çoğunluğu elinde bulunan AK Partili meclis üyeleri red oyu verdi. Yani AK Partililer tarafından kurmamız engellendi” diye konuştu.

İKİ AYAĞIMIZ BİR PABUÇTA

“Şimdi kredi verilemiyor. 4 ay zaman verildi” diyen Başkan Kurt, “Şimdi iki ayağımız bir pabuca girdi. 2021 yılı yatırım programında bundan dolayı bin lira ayırdık. Odunpazarı’nı Güney Enerji Santrali konusunda zarara uğrattınız” ifadelerini kullandı. ESRA ÜNLÜ

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi