Odunpazarı spor çalışmalarını parklara taşıdı

Videoyu Aç Odunpazarı spor çalışmalarını parklara taşıdı
A
a

Odunpazarı Belediyesi, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için parklarda gerçekleştirdiği sabah sporu etkinliklerini sürdürüyor. Birçok branşta düzenlenen spor etkinlikleri, kadınlardan büyük ilgi görüyor. Kadınlar, hayata ve güne spor yaparak başlıyor.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için parklarda gerçekleştirdiği sabah sporu etkinliklerine devam ediyor. Gerçekleştirdiği yıl sonu gösterisi ile salonlardaki spor etkinliklerini tamamlayan Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, spor çalışmalarını ‘Spor Özgürlüktür!’ sloganıyla parklara taşıdı. Haftanın 5 günü 6 farklı parkta gerçekleşen spor çalışmalarına kadınlar büyük ilgili gösteriyor.
 
Alanında uzman spor antrenörleri tarafından gerçekleştirilen spor etkinliklerinde, kadınlar hayata ve güne sporla başlıyor. Etkinlikler, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 09.00’da Bilgi Parkı; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 08.00’de Kentpark; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri saat 09.00’da Selami Vardar Parkı; Salı ve Perşembe günü saat 09.00’ da Uğur Mumcu Parkı; Salı ve Perşembe günü saat 09.00’da Yenikent Turgay Topsakaloğlu Parkı ile Pazartesi ve Çarşamba günü saat 09.00’da Üniversite Evleri Halk Merkezi’nde gerçekleştiriliyor.
 
DÜZENLİ YAPILAN SPOR İNSANLARIN ÖZGÜVENİ ARTTIRIYOR!
Sabah yapılan sporun beyin sağlığına faydalı olduğunu söyleyen yetkililer, düzenli yapılan sporun insanların özgüvenini de arttırdığı ifade etti. Sabah erken saatlerde spor yapan insanların, geç saatlerde spor yapanlara göre daha kaliteli uyku düzenine sahip olduğuna dikkat çeken yetkiler, “Beyin bu sayede daha uyanık kalır ve daha hızlı çalışır. Sabah sporu hayatlarımızı pozitif ölçüde etkiler” dedi.
 
KADINLAR KAZIM KURT’A TEŞEKKÜR ETTİ
Pandemi döneminde spordan uzak kaldıklarını dile getiren kadınlar, güne sporla başlamanın kendilerine hem fiziksel hem de zihinsel anlamda büyük katkı sağladığını kaydetti. Kadınlar, kendileri için bu tür etkinlikler düzenleyen Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür etti.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi