Odunpazarı Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde

Videoyu Aç  Odunpazarı Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nde
A
a

Odunpazarı Belediyesi, CHP tarafından İstanbul’da düzenlenen CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katıldı. Odunpazarı Belediyesi’nin tarımı ve üreticiyi destekleyen; kırsal kalkınmaya yönelik proje ve çalışmaları büyük beğeni topladı. Odunpazarı Belediyesi’nin standını ziyaret eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Başkan Kazım Kurt’u başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek Arıköy’de üretilen balın tadına baktı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Odunpazarı Belediyesi, CHP tarafından İstanbul Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen CHP’li Belediyeler Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne katıldı. “Tarımsal kalkınmada yeni politikalar, üretici odaklı çözümler” sloganı ile gerçekleştirilen zirveye, CHP'li 160 belediyenin yanı sıra çok sayıda tarım kooperatifi de katıldı. Belediye ve kooperatiflerin tarımsal ürünlerinin sergilendiği fuar alanında, Odunpazarı Belediyesi de tarım ve hayvancılık alanında gerçekleştirdiği çalışmalarının yer aldığı bir stant açtı. Arıköy, Solucan Gübresi Üretim Tesisi, tarıma kazandırılan boş verimli araziler ve topraksız tarım gibi tarımsal çalışmalarını Tarımsal Kalkınma Zirvesi’ne taşıyan Odunpazarı Belediyesi, katılımcıların beğenisini topladı.
 
KILIÇDAROĞLU ARIKÖY’DE ÜRETİLEN BALIN TADINA BAKTI
Açılış töreninin ardından stantları dolaşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte Odunpazarı Belediyesi’nin standını ziyaret etti. Başkan Kurt’tan kırsal kalkınmayı destekleyici çalışmalar hakkında bilgiler alan
 CHP Lideri Kılıçdaroğlu Arıköy’de üretilen balın tadına baktı. Kılıçdaroğlu, Başkan Kurt’u başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.
 
 
 
Arıman Web reklam
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi