ÖĞRENCİ DOSTU AHMET BAŞKAN!

Videoyu Aç ÖĞRENCİ DOSTU AHMET BAŞKAN!
A
a

Tepebaşı Belediyesi’nin, üniversite öğrencileri için hizmete sunduğu ücretsiz yemek hizmeti iki noktada devam ediyor. “Gel beraber olsun” sloganı ile başlayan hizmetten yararlanan üniversiteliler, “Öğrenci dostu Ahmet Başkan’a, bu önemli desteği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
Tepebaşı Belediyesi’nin, kentteki üniversite öğrencileri için “Gel beraber olsun” sloganı ile başlattığı ücretsiz yemek hizmeti yoğun ilgiyle devam ediyor.
AŞEVİNDE HİZMET
Hafta içi her gün 2 Eylül Gençlik Merkezi’nde ve Zişan Kızılcıklı Belde Evi’nde öğrencilere akşam yemeği ücretsiz olarak sunuluyor. Nihal-İsmail Akçura Aşevi’nde uzman belediye personeli tarafından özenle pişirilen yemekler, öğrencilere akşam 18.00-20.00 saatleri arasında ikram ediliyor. Üniversite öğrencileri, öğrenci belgesi ve HES kodu ibraz ederek her iki noktada hizmete sunulan yemek ikramından faydalanabiliyor.
GEÇİNMEK ZORLAŞTI
Ücretsiz akşam yemeği hizmetinden dolayı çok memnun olduklarını dile getiren üniversiteliler, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a teşekkürlerini iletiyor. Ekonomik koşullardan ötürü zorlandıklarını kaydeden öğrenciler, “Ekonomik gidişat ile birlikte yemek ücretleri de çok ağırlaştı. Ailemizden aldığımız para ile geçinmek her geçen gün zorlaşıyor. Tepebaşı Belediyesi’nin böyle bir zamanda bu imkanı sunmasından çok memnunuz. Final sınavlarımız varken bir de yemek derdi ile uğraşmak zorunda kalmıyoruz. Üstelik yemekler de çok lezzetli ve doyurucu. Öğrenci dostu Ahmet Başkan’a, bu önemli desteği için teşekkür ediyoruz” dedi. HM
Arıman Web reklam
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Sonhaber Gazetesi
Göksel Tantuni Eskişehir