Öğrenci Velilerine "Bağımlılıkla Mücadele" Toplantısı

Videoyu Aç Öğrenci Velilerine  "Bağımlılıkla Mücadele" Toplantısı
A
a

Öğrenci Velilerine "Bağımlılıkla Mücadele" Toplantısı

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde Şehit Polis Elvan Özbay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci velilerine yönelik "Bağımlılıkla Mücadele" konusunda bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Kaymakam Mustafa Sait Arcaklıoğlu, yaptığı açıklamda, sigara, alkol ve bağımlılık yapan maddeler ve bunlardan korunma yollarından bahsetti. Ayrıca “madde bağımlılığı” konusunda hedefin gençler olduğuna vurgu yaparak velileri dikkatli olmaları konusunda uyardı.
Arcaklıoğlu, ’’Uyuşturucu madde temini ve satışının önlenmesi hususunda ilçemizdeki güvenlik güçleri çalışmalarını hassasiyetle başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İlçemizdeki öğrencilerin tamamına bundan sonrada Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri tarafından taoplantılar düzenlenecek. Rehber öğretmenlerimiz okullardaki öğrencilere ve velilerine uyuşturucu madde bağımlığının zararlarını anlatmaya devam edecektir" dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Tanrıkulu’nun da katılımıyla gerçekleşen toplantıda, velilere yapılan sunum ve bilgilendirmelerin ardından velilerimizin konu hakkındaki görüş ve istekleri dinlendi.
Kaynak : Kütahya Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi