Öğretmenler Hedefi On İkiden Vurdu

Videoyu Aç Öğretmenler Hedefi On İkiden Vurdu
A
a

Dart Turnuvası

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde 24 Kasım öğretmenler günü dolayısı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü işbirliği ile öğretmenler arası dart turnuvası yapıldı.
Turnuva ile öğretmenlerin ders dışı zamanlarını sportif etkinlikler ile değerlendirmelerine fırsat vermek, sporun birleştirici gücü sayesinde öğretmenler arasında dostluk, arkadaşlık ve sosyal ilişkileri güçlendirmek, ilçede spor kültürünü yaygınlaştırmak, ayrıca sporu bir yaşam biçimi haline getirmek amaçlandı.
Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi salonunda yoğun ilginin gözlendiği turnuva sonunda dereceye giren öğretmenlere madalyalarını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Rüştü Yıldırım ve Bozüyük Halk Eğitimi Müdürü Levent Susam takdim ettiler.
Bozüyük İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir; “24 Kasım öğretmenler günü öncesinde değerli öğretmenlerimizle spor alanlarında buluşmak mutluluk verici. Turnuvaların gerçekleşmesinde desteklerinden dolayı tüm paydaş kurumlarımıza ve müsabakaya katılan tüm yarışmacılara teşekkür ediyorum” dedi.
Turnuva sonunda madalya alan öğretmenler erkeklerde 1. Batuhan Taş, 2. Hikmet Buyan ve 3. Ali Ekber Sakıcı olurken bayanlarda 1. Elif Kaynak, 2. Merve Bulut ve 3. Ayşe Nursel Boral oldu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi