Öğretmenler İçin Pedal Çevirdiler

Videoyu Aç Öğretmenler İçin Pedal Çevirdiler
A
a

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi İle Bisiklet Dostluğu Grubuyla İşbirliğinde Düzenlenen ‘Öğretmen Hayatı Değiştirir’ Bisiklet Etkinliğine Onlarca Eskişehirli Katıldı.

Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ile Bisiklet Dostluğu Grubu işbirliğinde düzenlenen ‘Öğretmen Hayatı Değiştirir’ bisiklet etkinliğine onlarca Eskişehirli katıldı.
Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Eskişehir Bisiklet Dostluğu Grubu ile öğretmenler için bisiklet etkinliği düzenledi. Odunpazarı Meydanı’ndan başlayan ‘Öğretmen Hayatı Değiştirir’ adlı etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ise şehir dışında olduğu için etkinliğe katılamadı. Etkinliğe Başkan Kurt’u temsilen Odunpazarı Belediye Başkan Vekili Serdar Aksoy ile yaklaşık 60 bisikletçi katıldı. Etkinlik öncesinde açıklama yapan Aksoy ve bisikletçiler, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir’ yazılı pankart açtı. Kısa bir konuşma yapan Aksoy, öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü de kutladı. Bisikletlerine öğretmenler ile ilgili mesajların yer aldığı küçük dövizler asan bisikletçiler şehir turu attı. Etkinlik, başladığı gibi Odunpazarı Meydanı’nda sona erdi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi