Öksüz Ve Yetim Çocuklar Unutulmadı

Videoyu Aç Öksüz Ve Yetim Çocuklar Unutulmadı
A
a

Eskişehir Tepebaşı Kaymakamı Erdinç Yılmaz, Ramazan Bayramı Öncesinde Yetim Ve Öksüz Çocukları Evlerinde Ziyaret Edip Hediyeler Verdi.

Eskişehir Tepebaşı Kaymakamı Erdinç Yılmaz, Ramazan Bayramı öncesinde yetim ve öksüz çocukları evlerinde ziyaret edip hediyeler verdi.
Tepebaşı Kaymakamı Erdinç Yılmaz, Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala örnek bir davranışa imza attı. İlçedeki yetim ve öksüz çocuklar için hediyeler hazırlatan Kaymakam Yılmaz, çocukları evlerinde ziyaret ederek miniklerin hediyelerini verdi. Yılmaz, birçok adreste verdiği hediyelerle yetim ve öksüz çocukların bayram öncesinde yüzlerini güldürdü. Hediyelerini alan çocuklar mutluluklarını tebessümleriyle gösterdi.

“Öksüz ve yetimlerimizi unutmadık”
Korona virüs salgını nedeniyle zor dönemlerden geçildiğini belirten Kaymakam Erdinç Yılmaz, “Bayram öncesi ilçemizde bulunan öksüz ve yetimlerimizin ailelerine ulaşıp şimdiden bayramlarını kutladık. Hem de bayram öncesi çocuklarımıza hediyeler aldık. Bu şekilde öksüz ve yetimlerimiz unutmadığımızı, onları hep hatırladığımızı göstermek istedik” şeklinde konuştu.

“Çok mutlu olduk”
Ziyaret edilen çocuklardan birinin annesi olan Hayriye Yücel Okutucu sürpriz bir ziyaret olduğunu belirterek, “Çok mutlu olduk, çok sevindik. Beklemediğimiz bir ziyaret oldu. Oğlum için çok sevindim. Biz de pandemi geçince en kısa zamanda kaymakamımızı ziyaret etmek istiyoruz. Ziyaretten dolayı çok mutlu olduk, Allah razı olsun” dedi.
Kaynak : Eskişehir Haberleri - İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

alinti yazarlar ALINTI YAZARLAR
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat


Eskişehir haberleri ve Eskişehirspor haberleri için gerçek kaynağınız Son Haber Gazetesi